• Tussenstand/eind standen dartcompetities

     

    Tussenstand Zomercompetitie Senioren  2020 (bijgewerkt t/m 06-03-2020)

        DART-competitie   12 best gespeelde wedstrijden    
        Zomer Competitie 2020                  
            aantal  totaal  Hoogste          
            gespeelde  behaalde             
    nr.   naam poule wedstrijden score Score  Finish        
                           
    1   Greebe Jack "De Diesel" S-A 6 86   112        
    2   Jeltema Marcel "The Sheriff Jelty" S-A 6 71 4x180          
    3   Oudshoorn Leo "Cliff Hanger" S-A 6 67 3x180          
    4   Blokland Guus "Guus Geluk" S-A 5 67 180          
    5   Bonte Marco "No Way Back" S-A 4 60 5x180 147        
    6   Janssen Marian "The First Lady" S-A 6 59 180 120        
    7   Tjeerdsma Jan "Mountain Men" S-A 5 58 180          
    8   Strampraad Rody "Big Smile" S-A 6 57 2x180          
    9   Verbeek Yerne "De Sloper" S-A 6 56 3x180          
    10   Haaster Cor van "Master Caller" S-A 6 51            
                           
    1   Engels Anita "De Diva" S-B 6 81 100 80        
    2   Strampraad Jan "Fidel Castro" S-B 6 80 132          
    3   Janssen Ard "Hazes" S-B 6 72   73        
    4   Blokland Angela "Little Power" S-B 6 68            
    5   Vieveen Wilco S-B 5 61   70        
    6   Janssen Robin S-B 5 54            
    7   Vieveen Esther S-B 5 51 132          
    8   Hofstede John "De Ritselaar"  S-B 3 41            
    9   Plug Wilco S-B 3 41   74        
    10   Steen Melanie van der "The Man Hunter" S-B 4 34            
    11   Bulten Jeffrey uit de "Bat Man" S-B 2 20            
    12   Nederpel Sander "OPA" S-B 1 15            

     

     

     

    Tussenstand Ladies Night 2019-2020 (bijgewerkt t/m 29-01-2020)

     

     

        DART-competitie Dames   10 best gespeelde wedstrijden    
        competitie 2019-2020                  
            aantal totaal Hoogste          
             gespeelde  behaalde            
    nr.   naam poule  wedstrijden  score Score  Finish        
                           
    1   Engels Anita "De Diva" D 9 129            
    2   Merwe Margo "White Bunny" D 9 125 174 64        
    3   Goeman Hanny "En de Rekels" D 10 122   107        
    4   Meer Elly "Golden Eye" v.d. D 10 119 133 73        
    5   Lam Annelies "The Robster" D 10 104   68        
    6   Rolvink Elly "Dartel" D 9 102 140          
    7   Blokland Angela "Dirk2" D 8 93 138          
    8   Goeman Thea "Teddy Bear" D 8 87 138 94        
    9   Leur Yvon "IJf van Ho" v.d. D 6 78 132 52        
    10   Huijser Helen "Zuster Clivia" D 7 76 114          
    11   Lakens Ria "Pietje" D 7 60            
    12   Leeuwen Jos "The Lion King" van D 4 50 133 52        
    13   Hooijmans Marian "Row-Hide"  D 3 27            

     

     

     Tussenstand Ladies Night 2019-2020  Koppels (bijgewerkt t/m  27-11-2019)

     

     

        Koppel competitie Dames              
        Seizoen 2019-2020              
            totaal aantal         
    nr.   naam poule punten wedstrijden gemiddelde      
    1   Blokland Angela "Dirk2" D 43 3 14,33      
    2   Engels Anita "De Diva" D 43 3 14,33      
    3   Merwe Margo "White Bunny" D 26 2 13,00      
    4   Goeman Thea "Teddy Bear" D 24 2 12,00      
    5   Rolvink Elly "Dartel" D 32 3 10,67      
    6   Leur Yvon "IJf van Ho" v.d. D 21 2 10,50      
    7   Hooijmans Marian "Row-Hide"  D 30 3 10,00      
    8   Goeman Hanny "En de Rekels" D 29 3 9,67      
    9   Lakens Ria "Pietje" D 29 3 9,67      
    10   Meer Elly "Golden Eye" v.d. D 29 3 9,67      
    11   Huijser Helen "Zuster Clivia" D 16 2 8,00      
    12   Leeuwen Jos "The Lion King" van D 13 2 6,50      
    13   Lam Annelies "The Robster" D 5 1 5,00      

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  • UITSLAG NIEUAJAARSTOERNOOI DARTEN 18 JANUARI 2020

     

    RKDEO-darts Nieuwjaarstoernooi 2020  
         
         
      Senioren :  
      Winnaarsronde:  
      1. Marco Bonte  
      2. Patrick Flinterman  
      3. Leo Oudshoorn  
         
      Verliezersronde:  
      1. Rody Strampraad  
      2. Wilco Vieveen  
      3. Anita Engels  
         
      Hoogste score: Marco Bonte 180  
      Hoogste finish: Wilco Vieveen 97  
         
         
         
      Dames:  
      Winnaarsronde:  
      1. Annet Veersma  
      2. Hanny Goeman  
      3. Elly Rolvink  
         
      Verliezersronde  
      1. Ria Lakens  
      2. Esther Vieveen  
      3. Monique Elderhorst  
         
      Hoogste Score: Elly Rolvink 133  
      Hoogste Finish: Elly vd Meer 62  
         
  •   RKDEO-darts     
      Winter competitie 2019    
      Senioren A-Poule    
      1 Jack Greebe 169  
      2 Marcel Jeltema 158  
      3 Guus Blokland 153  
             
      Hoogste score A-poule:    
        Marcel & Marco 6x180  
             
             
      Hoogste finish A-poule:    
        Jack Greebe 156  
             
             
      Senioren B-Poule    
      1 Marian Janssen 172  
      2 Jan Strampraad 171  
      3 Ard Janssen 150  
             
      Hoogste score B-poule:    
        Marian  & John 180  
             
             
      Hoogste finish B-poule:    
        Marian Janssen 115  
             
             
             
      Luppy-Cup    
      Winnaarsronde:    
        Jack Greebe    
             
      Verliezersronde:    
        Anita Engels    
             

     

        DART-competitie            
        Winter Competitie 2019            
            Beste 12 wedstrijden   Hoogste  
                     
    nr.   naam poule aantal punten   Score  Finish
                     
    1   Greebe Jack "De Diesel" S-A 12 van de 14 169     156
    2   Jeltema Marcel "The Sheriff Jelty" S-A 12 van de 16 158   6x180 105
    3   Blokland Guus "Guus Geluk" S-A 12 van de 12 153   180 142
    4   Oudshoorn Leo "Cliff Hanger" S-A 12 van de 15 152   180 146
    5   Bonte Marco "No Way Back" S-A 10 van de 10 150   6x180 140
    6   Haaster Cor van "Master Caller" S-A 12 van de 16 136   180 120
    7   Tjeerdsma Jan "Mountain Men" S-A 11 van de 11 133   180  
    8   Strampraad Rody "Big Smile" S-A 12 van de 12 126     101
    9   Verbeek Yerne "De Sloper" S-A 12 van de 13 121   180  
    10   Engels Anita "De Diva" S-A 12 van de 14 119     148
                     
    1   Janssen Marian "The First Lady" S-B 12 van de 15 172   180 2x115
    2   Strampraad Jan "Fidel Castro" S-B 12 van de 14 171   156  
    3   Janssen Ard "Hazes" S-B 12 van de 15 150   154 94
    4   Blokland Angela "Little Power" S-B 12 van de 13 144   127  
    5   Janssen Robin S-B 12 van de 15 137      
    6   Hofstede John "De Ritselaar"  S-B 8 van de 8 110   180 64
    7   Nederpel Sander "OPA" S-B 7 van de 7 94      
    8   Steen Melanie van der "The Man Hunter" S-B 9 van de 9 83   114  
    9   Bulten Jeffrey uit de "Bat Man" S-B 6 van de 6 63   157