• Mededelingen RKDEO Jeugd

     

          oefenprogramma augustus        
                    scheids
    Woensdag 12-aug Wedstrijd JO19-1 EXCELSIOR '20 uit 19:30 Locatie PPSC    
                     
    Zaterdag 15-aug Wedstrijd JO19-1 Graaf willem thuis 14:15 veld 3 Hr. Gok
             
     

         
    Zaterdag 15-aug Wedstrijd JO17-1 FC Zoetermeer thuis 12:00 veld 3 R. Juffermans
    Zaterdag 15-aug Training JO15 selectie trainen aanv. 10:00 veld 5  
    Zaterdag 15-aug Wedstrijd JO13 selectie Ter Leede thuis 10:00 veld 3 Q. Kuijpers
                     
    Woensdag 19-aug Wedstrijd JO17-2 DHL thuis 20:00 veld 3  
    Woensdag 19-aug Wedstrijd JO17-1 RKAVV uit 20:00    
                     
    Zaterdag 22-aug Wedstrijd JO19-1 Den Hoorn thuis 14:15 veld 3  
    Zaterdag 22-aug Wedstrijd JO17-1 Den Hoorn uit 12:00    
    Zaterdag 22-aug Wedstrijd JO17-2 Maasdijk uit 12:30    
    Zaterdag 22-aug Wedstrijd JO15-1 FC Zoetermeer thuis 12:00 veld 3  
    Zaterdag 22-aug Wedstrijd JO13-1 BVCB thuis 10:00 veld 3  
                     
    Dinsdag 25-aug Wedstrijd JO15-1 HBS thuis 18:15 veld 3  
     Woensdag

     26-aug

    Wedstrijd  JO15-2 

    IJVV

    de Zwervres 

    uit 19:15     
    Woensdag 26-aug Wedstrijd JO19-1 Nootdorp thuis 20:00 Veld 3  
                     
    Woensdag 26-aug Wedstrijd JO13-1 UVS thuis 18:15 veld 3  
                     

     Medelingen zaterdagdienst  

     

      
     Ochtenddienst 07.30- 13.00      
     Middagdienst  13.00 -  18.00      
                            C-Hulpen       
                        om 07.30 melden bij               
     Elftal hulpbeurt opruimen middag      
     

     

     

       

                E.H.B.O. dienst             

         
                
       
       
                        
                                                                                             
       
               
                      
  • Programma Junioren

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    wo 19-aug.RKAVV JO17-1RKDEO JO17-120:00
    za 15-aug.RKDEO JO15 selectie TRAINENRKDEO JO15 selectie TRAINEN10:00veld 5
    za 15-aug.RKDEO JO17-1ZOETERMEER JO17-112:00Juffermans, R. (Ruud)3
    za 15-aug.RKDEO JO19-1GR WII VAC JO19-114:153
    wo 19-aug.RKDEO JO17-2DHL JO17- 120:00Veld 3
  • Programma Pupillen

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeld
    za 15-aug.RKDEO JO13-1TER LEEDE JO13-110:00Kuijpers, Q. (Quinten)Veld 3
  • Uitslagen junioren

    Geen informatie

  • Uitslagen pupillen

    Geen informatie